СЪОБЩЕНИЕ
СКЪПИ УЧЕНИЦИ И УЧИТЕЛИ, УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ,
В навечерието на най-българския празник 24 май – Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура, ръководството на район „Подуяне” изрази своето уважение и признателност към хората на словото. На тържествена церемония в Народната библиотека „Св. св. Кирил и Методий” за трета поредна година бяха раздадени награди на ученици и учители с високи постижения в областта на българския език и литература.
От 143. ОУ „Георги Бенковски” за отлично представяне на областния кръг на Олимпиадата по български език и литература бяха наградени учениците:
Максим Станиславов Наумов – V а клас
Неда Светлинова Стоянова – VI а клас
Беатрис Александър Живкова – VII б клас.
Награди получиха и преподавателите по български език и литература г-жа Виолета Маринова и г-жа Румяна Събева – Шуманска.
Отличията бяха връчени от кмета на район „Подуяне” инж. Кристиян Христов.
Гордеем се с успехите на нашите ученици и учители! Пожелаваме им здраве и вдъхновение!
От ръководството








