ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА КОНСУЛТАЦИИ ПО УЧЕБНИ ПРЕДМЕТИ И ДОПЪЛНИТЕЛНИ КОНСУЛТАЦИИ ПО УЧЕБНИ ПРЕДМЕТИ ЗА ІI СРОК НА УЧЕБНАТА 2023/2024 ГОДИНА

# # #
  • comments off

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА КОНСУЛТАЦИИ ПО УЧЕБНИ ПРЕДМЕТИ И ДОПЪЛНИТЕЛНИ КОНСУЛТАЦИИ ПО УЧЕБНИ ПРЕДМЕТИ ЗА ІI СРОК НА УЧЕБНАТА 2023/2024 ГОДИНА

УчителПредметКонсултации с ученициДопълнителни
консултации
с ученици
Ден от седмицатаЧасМястоДен от седмицатаЧасМясто
1.Драгомира БанковаБЕЛ/математика/ родинознаниеПонеделник12:00Класна стаяСряда12:00Класна стая
2.Сребрина ЦветановаБЕЛ/математика/ родинознаниеПонеделник12:00Класна стаяСряда12:00Класна стая
3.Мариана БорисоваБЕЛ/математика/ родинознаниеПонеделник12:00Класна стаяСряда12:00Класна стая
4.Даниела ИвановБЕЛ/математика/ родинознаниеПонеделник12:00Класна стаяСряда12:00Класна стая
5.Евгения ГеоргиеваБЕЛ/математика/ родинознаниеПонеделник12:00Класна стаяВторник12:40Класна стая
6.Красимира ЙордановаБЕЛ/математика/ родинознаниеПонеделник12:00Класна стаяВторник12:40Класна стая
7.Павелка ПавловаБЕЛ/математика/ родинознаниеВторник12:00Класна стаяПетък12:00Класна стая
8.Стефка ИвановаБЕЛ/математика/ родинознаниеВторник12:00Класна стаяПетък12:00Класна стая
9.Латинка ДроневаБЕЛ/математика/ЧО/ЧПРПетък12:45Класна стаяСряда12:45Класна стая
10.Теменужка ГеоргиеваБЕЛ/математика/ЧО/ЧПРПонеделник12:45Класна стаяЧетвъртък12:45Класна стая
11.Мария ЛазароваБЕЛ/математика/ЧО/ЧПРВторник18:00Класна стаяПетък18:00Класна стая
12.Йонка НешеваБЕЛ/математика/ЧО/ЧПР/ АЕПетък12:45Класна стаяЧетвъртък12:45Класна стая
13.Таня КолеваБЕЛ/математика/ЧО/ЧПРСряда12:45Класна стаяПетък12:45Класна стая
14.Виолета ВасилеваБЕЛ/математика/ЧО/ЧПРПетък12:45Класна стаяЧетвъртък12:45Класна стая
15.Венцислав ТаневБЕЛ/математика/ЧО/ЧПРПетък17:50Класна стаяЧетвъртък17:50Класна стая
16.Милена ЗафироваБЕЛ/математика/ЧО/ЧПРПонеделник12:45Класна стаяЧетвъртък12:00Класна стая
17.Иванка ЦенковаИзобразително изкуствоСряда12:30Класна стаяВторник12:30Класна стая
18.Румяна ШуманскаБългарски език и литератураВторник12:45Класна стаяПонеделник13:35Класна стая
19.Лилия КолеваБългарски език и литератураЧетвъртък12:00Класна стаяПонеделник12:00Класна стая
20.Николай ПетровБългарски език и литератураСряда13:35Класна стаяПетък12:45Класна стая
21.Лили МладеноваБългарски език и литератураВторник11:55Класна стаяПетък11:55Класна стая
22.Виолета МариноваБългарски език и литератураВторник13:35Класна стаяЧетвъртък11:05Класна стая
23.Невена ИвановаАнглийски езикЧетвъртък13:35Класна стаяПетък11:05Класна стая
24.Камелия МицковскаАнглийски езикПонеделник12:00Класна стаяВторник12:00Класна стая
25.Цветина МилеваАнглийски езикПонеделник12:00Класна стаяПонеделник12:45Класна стая
26.Благуна БакъшеваМатематика/КМИТПонеделник13:35Компютърен кабинет/класна стаяПонеделник14:15Компютърен кабинет/класна стая
27.Женя МанчеваМатематикаВторник13:30Класна стаяПонеделник12:00Класна стая
28.Мария ЖуховаМатематика/КМИТПонеделник11:55Компютърен кабинет/класна стаяПетък14:25Компютърен кабинет/класна стая
29.Лилия МоноваМатематикаПонеделник13:30Класна стаяВторник13:30Класна стая
30.Димитринка ТасковаМатематика/КМИТ/Физика и астрономияВторник13:35Класна стаяСряда13:35Класна стая
31.Емилия ХристоваКМИТ/Човекът и природата/Химия и ООССряда11:55Класна стаяПетък15:10Класна стая
32.Ирена ДойчиноваХимия и опазване на околната средаПонеделник14:00Класна стаяЧетвъртък14:00Класна стая
33.Наталия ГроздеваИстория и цивилизацииПонеделник13:30Класна стаяВторник10:00Класна стая
34.Милена ТодороваИстория и цивилизацииПонеделник14:00Класна стаяСряда14:00Класна стая
35.Георги СтояновГеография и икономикаПонеделник11:55Класна стаяПонеделник12:45Класна стая
36.Вероника ГеоргиеваЧовекът и природата/Биология и ЗОПонеделник13:35Класна стаяВторник13:35Класна стая
37.Николай НиколовМузикаПонеделник14:30Класна стаяПетък18:00Класна стая
38.Виолин НеделчевИзобразително изкуствоПонеделник14:15Класна стаяПетък14:15Класна стая
39.Милиодора ХристоваТехнологии и предприемачество/КМИТПонеделник13:30Компютърен кабинет/класна стаяВторник10:00Компютърен кабинет/класна стая
40.Десислава ТодороваФизическо възпитание и спортВторник12:45Физкултурен салон/училищен дворСряда12:45Физкултурен салон/училищен двор
41.Ивелина ТасеваФизическо възпитание и спортВторник13:35Физкултурен салон/училищен дворПетък13:35Физкултурен салон/училищен двор
42.Цветелина СтавреваФизическо възпитание и спортСряда13:35Физкултурен салон/училищен дворЧетвъртък13:35Физкултурен салон/училищен двор
43.Петър МатевФизическо възпитание и спортВторник14:25Физкултурен салон/училищен дворЧетвъртък14:25Физкултурен салон/училищен двор
  • Сподели

# # #