Резултати от олимпиадата по география и икономика

 

143  ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ" ГР. СОФИЯ
РАЙОН "ПОДУЯНЕ", УЛ. "ТОДОРИНИ КУКЛИ" 9
 тел./факс: 846-51-67, e-mail: ou143@abv.bg
         
Протокол за явилите се на общински кръг на олимпиада по география и икономика
Първа състезателна група - 5. клас
Училище Име, презиме, фамилия Клас Бр. точки
1 143 ОУ Михаил Бориславов Петров 95
2 143 ОУ Александра Емилова Николова 81
3 143 ОУ Ивана Венциславова Бръшкова 80
4 143 ОУ Милчо Дамянов Станков 61
5 143 ОУ Росена Недеславова Иванова 86
6 143 ОУ Паулина Божидарова Велкова 83
7 143 ОУ Борис Панайотов Филев 82
8 143 ОУ Йоана Иванова Кръстанова 77
9 143 ОУ Цветелина Николаева Падешева 55
10 143 ОУ Тони Тодоров Узунов 91
11 143 ОУ Теодор Георгиев Караджов 78
12 143 ОУ Елена Наскова Шуманова 76
13 143 ОУ Александър Василев Чакъров 72
14 143 ОУ Станислав Бойков Йорданов 60
15 143 ОУ Иван Юлиянов Манушев 76
16 143 ОУ Йоана Трендафилова Трендафилова 74
17 143 ОУ Цветелина Каменова Димитрова 71

 

 

143  ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ" ГР. СОФИЯ
РАЙОН "ПОДУЯНЕ", УЛ. "ТОДОРИНИ КУКЛИ" 9

 тел./факс: 846-51-67, e-mail: ou143@abv.bg

 

Протокол за явилите се на общински кръг на олимпиада по география и икономика
Втора състезателна група - 6. клас
Училище Име, презиме, фамилия Клас Бр. точки
1 143 ОУ Петър Георгиев Христов 97
2 143 ОУ Елеонора Пламенова Иванова 77
3 143 ОУ Йоана Василева Йорданова  71
4 143 ОУ Наталия Ивайлова Чурешка 79
5 143 ОУ Алекс Петров Христов 93
6 143 ОУ Александра Александрова Стефанова 89
7 143 ОУ Кирил Григоров Толев 88
8 143 ОУ Симона Григорова Велева 78
9 143 ОУ Йоан Спасов Любенов 84
10 143 ОУ Валентин Веселинов Маринов 82
11 143 ОУ Ана-Мария Божидарова Николова 81
12 143 ОУ Ивайла Любомирова Захова 90
13 143 ОУ Христина Христова Николова 83
14 143 ОУ Елена Свиленова Христова 82
15 143 ОУ Гергана Славчева Такова 54

 

143  ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ" ГР. СОФИЯ
РАЙОН "ПОДУЯНЕ", УЛ. "ТОДОРИНИ КУКЛИ" 9
 тел./факс: 846-51-67, e-mail: ou143@abv.bg
         
Протокол за явилите се на общински кръг на олимпиада по география и икономика
Трета състезателна група - 7. клас
Училище Име, презиме, фамилия Клас Бр. точки
1 143 ОУ Мария Георгиева Любенова 86
2 143 ОУ Богомила Николаева Райкова 76
3 143 ОУ Лия Байчева 75,5
4 143 ОУ Десислава Миленова Михайлова 85,5
5 143 ОУ Моника Пламенова Зафирова 83,5
6 143 ОУ Калина Костадинова Илиева 82,5
7 143 ОУ Калина Радославова Аврамова 68,5
8 143 ОУ Мариса Светославова Александрова 60
9 143 ОУ Деяна Александър Христова 55,5
10 143 ОУ Антония Тодорова Спасова 81,5
11 143 ОУ Невена Лъчезарова Оракова 80,5
12 143 ОУ Виктор Димитров Димитров 68,5
13 143 ОУ Иво Росенов Иванов 62
14 143 ОУ Стоян Христов Андреев 92
15 143 ОУ Петя Христова Николова 78

 

         
Протокол за класирани за областен етап на олимпиада по география и икономика
Първа състезателна група - 5. клас
Училище Име, Презиме, Фамилия Клас Бр. точки
1 143 ОУ Михаил Бориславов Петров 95
2 143 ОУ Александра Емилова Николова 81
3 143 ОУ Ивана Венциславова Бръшкова 80
4 143 ОУ Росена Недеславова Иванова 86
5 143 ОУ Паулина Божидарова Велкова 83
6 143 ОУ Борис Панайотов Филев 82
7 143 ОУ Тони Тодоров Узунов 91

 

Протокол за класирани за областен етап на олимпиада по география и икономика
Втора състезателна група - 6. клас
Училище Име, Презиме, Фамилия Клас Бр. точки
1 143 ОУ Петър Георгиев Христов 97
2 143 ОУ Алекс Петров Христов 93
3 143 ОУ Александра Александрова Стефанова 89
4 143 ОУ Кирил Григоров Толев 88
5 143 ОУ Йоан Спасов Любенов 84
6 143 ОУ Валентин Веселинов Маринов 82
7 143 ОУ Ана-Мария Божидарова Николова 81
8 143 ОУ Ивайла Любомирова Захова 90
9 143 ОУ Христина Христова Николова 83
10 143 ОУ Елена Свиленова Христова 82

 

Протокол за класирани за областен етап на олимпиада по география и икономика
Трета състезателна група - 7. клас
Училище Име, Презиме, Фамилия Клас Бр. точки
1 143 ОУ Мария Георгиева Любенова 86
2 143 ОУ Десислава Миленова Михайлова 85,5
3 143 ОУ Моника Пламенова Зафирова 83,5
4 143 ОУ Калина Костадинова Илиева 82,5
5 143 ОУ Антония Тодорова Спасова 81,5
6 143 ОУ Невена Лъчезарова Оракова 80,5
7 143 ОУ Стоян Христов Андреев 92