Резултати от общинския кръг на олимпиадата по математика

 

143 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ“ ГР. СОФИЯ РАЙОН „ПОДУЯНЕ“, УЛ. „ТОДОРИНИ КУКЛИ“ 9

тел.8465167,e-mail: оu143@abv.bg

 

ОБЩ ПРОТОКОЛ

за окончателните резултати от общинския кръг на олимпиадата по математика, проведен на 16.12.2017 год.

 

IV КЛАС

 

№ по ред

Клас

Име, презиме, фамилия на ученика

Точки

 

 

1

 

 

IV

 

 

Здравко Костадинов Георгиев

 

 

8

 

2

 

 IV

 

Яни Бойков Йорданов

 10

 

3

 

IV

 

 

4

IV

 

 

 

5

IV

Божидар Николаев Николов

14

 

6

IV

Георги Анатолиев Любенов

14

 

7

IV

Нестор Цветанов Цветанов

15

 

8

IV

Боян Николов Тренчев

16

 

9

IV

Вяра Венциславова Василева

16

 

10

IV

 

 

 

11

IV

 

 

 

12

IV

 

 

 

13

IV

Константин Марчело Гкантери

16,5

 

14

IV

Андон Николаев Николов

17,5

 

15

IV

Дамян Бойков Боянов

17,5

 

16

IV

 

 

 

17

IV

Йоан Иванов Тарторчев

18

 

18

IV

Анна Ивайлова Манева

18,5

 

19

IV

Мартин Валентинов Асенов

18,5

 

20

IV

Михаела Ангелова Михайлова

19

 

21

IV

Радослав Константинов Димитров

19

 

22

IV

 

 

 

23

IV

Калоян Боянов Маджаров

20

 

24

IV

Георги Стоилов Колевски

21

 

25

IV

Петя Делянова Пантилеева

21

 

26

IV

 

 

 

27

IV

Теодор Любомиров Каранешев

21

 

  

 

  

143 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ“ ГР. СОФИЯ РАЙОН „ПОДУЯНЕ“, УЛ. „ТОДОРИНИ КУКЛИ“ 9

тел.8465167,e-mail: оu143@abv.bg

 

ОБЩ ПРОТОКОЛ

за окончателните резултати от общинския кръг на олимпиадата по математика, проведен на 16.12.2017 год.

 

КЛАС 

  

№ по ред

Клас

Име, презиме, фамилия на ученика

Точки

1

 

V

 

Йоана Ивайлова Ножарова

 

0

2

V

Антонио Петър Иванов

0

 

3

V

Кристиян Христов Христов

1,5

 

4

V

Диана Богданова Тасева

3

 

5

V

Йоана Трендафилова Трендафилова

3,5

 

6

V

Алисия  Траянова Николова

4

 

7

V

Ивет Ивет Ивайлова Кочова

4

 

8

V

Калина Благоева Димова

5,5

 

9

V

Ванеса Неделчева Замяркова

6

 

10

V

Ивайла Иванова Сергиева

7

 

11

V

Габриела Венциславова Стоянова

9

 

12

V

Спасимия Николаева Георгиева

9,5

 

13

V

Александър Цветков Цветков

10

 

14

V

Ивана Венциславова Бръшкова

10,5

 

15

V

Красимир Калинов Гергански

11,5

 

16

V

Мариян Здравков Здравков  176 ОУ

13

 

17

V

Велислава Велимирова Велева

15

 

18

V

Борис Панайотов Филев

15

 

19

V

Никола Николаев Тодоров

15

 

20

V

Теодор Георгиев Караджов

16,5

 

21

V

Марио Стоянов Иванов 176 ОУ

17

 

22

V

Михаил Бориславов Петров

17,5

 

23

V

Катрин Владимирова Церовска

18

 

24

V

Росена Недеславова Иванова

19,5

 

           

 

143 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ“ ГР. СОФИЯ РАЙОН „ПОДУЯНЕ“, УЛ. „ТОДОРИНИ КУКЛИ“ 9

тел.8465167,e-mail: оu143@abv.bg

 

ОБЩ ПРОТОКОЛ

за окончателните резултати от общинския кръг на олимпиадата по математика, проведен на 16.12.2017 год.

 

VI КЛАС 

 

№ по ред

Клас

Име, презиме, фамилия на ученика

Точки

1

VI

Кристиян Павлинов Вутов

2

VI

Михаела Тодорова Тодорава

3

 

3

VI

Габриела Иванова Стоянова

3

 

4

VI

Джулио Ясенов Илиев

3

 

5

VI

Христина Христова Николова

3

 

6

VI

Кристиян Деянов Макьов

3

 

7

VI

Александър Венциславов Стоянов

3

8

VI

Христо Деянов Макьов

3,5

 

9

VI

Алекс Петров Христов

4

 

10

VI

Гергана Славчева Такова

4

 

11

VI

Валентин Веселинов Маринов

4,5

 

12

VI

Ивана Бориславова Павлова

5

 

13

VI

Теодора Георгиева Шишкова

5

 

14

VI

Александра Ивайлова Дошкова

6

 

15

VI

Ивайла Любомирова Захова

6

 

16

VI

Божидара Георгиева Георгиева

6

 

17

VI

Йоана Василева Йорданова

6,5

 

18

VI

Мартин Пламенов Босев

7

 

19

VI

Йоан Иванов Петков

9

 

20

VI

Симона Григорова Велева

10

 

21

VI

Владимир Венциславов Стоянов

10

 

22

VI

 

 

 

23

VI

Явор Ивайлов Гогов

14

 

24

VI

Даниел Стефанов Бъчваров

15

 

 

        

 

143 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ“ ГР. СОФИЯ РАЙОН „ПОДУЯНЕ“, УЛ. „ТОДОРИНИ КУКЛИ“ 9

тел.8465167,e-mail: оu143@abv.bg

 

ОБЩ ПРОТОКОЛ

за окончателните резултати от общинския кръг на олимпиадата по математика, проведен на 16.12.2017 год.

 

VII КЛАС

 

№ по ред

Клас

Име, презиме, фамилия на ученика

Точки

1

VII

Радина Стоянова Великова

 1

2

VII

Цветелина Цветанова Георгиева

2

 

3

VII

Кристиян Красимиров Соколов

4

 

4

VII

Христина Младенова Младенова

4

 

5

VII

Михаела Василева Георгиева

5

 

6

VII

Цветелина Руменова Алексиева

7

 

7

VII

Ина Димитрова Петрова

7

 

8

VII

Десислава Миленова Михайлова

7

 

9

VII

Йоан Петров Петков

8

 

10

VII

Антон Антонов Стефанов

8

 

11

VII

Томислав Каменов Стоянов

8

 

12

VII

Александра Александрова Спасова

8

 

13

VII

Моника Пламенова Зафирова

8

 

14

VII

Мария Стефанова Костова

8

 

15

VII

Калина Радославова Аврамова

9

 

16

VII

Антония Николаева Панкова

10

 

17

VII

Валентин Христов Георгиев

10

 

18

VII

Михаил Емилов Стефанов

10

 

19

VII

Карина Николаева Николова

10

 

20

VII

Надежда Божидарова Николова

10

 

21

VII

Любослав Цецков Марчовски

11

 

22

VII

Деан Руменов Иванов

11

 

23

VII

Радослав Евгениев Великин

12

 

24

VII

Деяна Александър Христова

12

 

25

VII

Лия Байчева

12

 

26

VII

Петя Христова Николова

12

 

27

VII

Иво Росенов Иванов

12

 

28

VII

Вилиана Данаилова Сърбакова

13

 

29

VII

Георги Бойков Боянов

13

 

30

VII

Антония Тодорова Спасова

13

 

31

VII

Невена Лъчезарова Оракова

13

 

32

VII

Камелия Данаилова Петрова

15

 

33

VII

Мартин Венелинов Кирилов

16

 

34

VII

Мария Георгиева Любенова

16

 

35

VII

Калина Костадинова Илиева

16

 

36

VII

Вяра Стоянова Андонова

16

 

37

VII

Виктор Димитров Димитров

16

 

38

VII

Добрин Пламенов Петров

17

 

39

VII

Дарина Деянова Дилова

18

 

40

VII

Паула Цветанова Цветанова

19

 

41

VII

Богомила Николаева Райкова

19

 

42

VII

Стоян Христов Андреев

19

 

 

 

  

ПРОТОКОЛ НА КЛАСИРАНИТЕ УЧЕНИЦИ

от общински кръг на олимпиадата по математика,

проведен на 16.12.2017 год.

 

V КЛАС

1

Росена Недеславова Иванова

19,5

2

Катрин Владимирова Церовска

18

3

Михаил Бориславов Петров

17,5

4

Марио Стоянов Иванов 176 ОУ

17

5

Теодор Георгиев Караджов

16,5

 

V II КЛАС

1

Стоян Христов Андреев

19

2

Богомила Николаева Райкова

19

3

Паула Цветанова Цветанова

19

4

Дарина Деянова Дилова

18

5

Добрин Пламенов Петров

17

6

Виктор Димитров Димитров

16

7

Вяра Стоянова Андонова

16

8

Калина Костадинова Илиева

16

9

Мария Георгиева Любенова

16

10

Мартин Венелинов Кирилов

16