Олимпиада по математика

143  ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ" ГР. СОФИЯ

РАЙОН "ПОДУЯНЕ", УЛ. "ТОДОРИНИ КУКЛИ" 9

 тел./факс: 846-51-67, e-mail: ou143@abv.bg

           

LXV НАЦИОНАЛНА ОЛИМПИАДА ПО МАТЕМАТИКА 

ОБЩИНСКИ КРЪГ - 12.12.2015г.

ПРОТОКОЛ НА ЯВИЛИТЕ СЕ УЧЕНИЦИ

           

№ по ред

Трите имена

КЛАС

брой точки

 

1 зад.

2 зад.

3 зад.

общо

1

София Райнова Крачанова

7

6

7

7

20

2

Калина Александрова Стефанова

7

7

7

5

19

3

Гергана Красимирова Славейкова

7

4

7

7

18

4

Марио Стоев Стоев

7

5

7

4

16

5

Радина Веселинова Стоянова

7

5

7

4

16

6

Калоян Веселинов Вукадинов

7

5

7

2

14

7

Кристиян Красимиров Гиздов

7

7

4

1

12

8

Цветомир Йорданов Вълчев

7

3

7

2

12

9

Михаела Галинова Добрева

7

3

7

1

11

10

Иван Дойчинов Гамов

7

3

7

0

10

11

Ана Иванова Попова

7

6

3

1

10

12

Пламен Пламенов Петров

7

3

7

0

10

13

Димитър Стефанов Бъчваров

7

4

3

2

9

14

Александър Ангелов Ангелов

7

2

7

0

9

15

Петър Росев Танев

7

3

6

0

9

16

Йоханес Иванов Борисов

7

4

4

1

9

17

Ивайла Иванова Иванова

7

3

5

0

8

18

Алекса Александрова Стоилова

7

2

3

2

7

19

Стефан Павлинов Бялков

7

2

4

0

6

20

Александър Димитров Чакмаков

7

3

2

1

6

21

Марио Димитриос Дианелос

7

4

1

0

5

22

Мартин Георгиев Цолов

7

3

1

0

4

23

Магдалена Любомирова Ангелова

7

3

1

0

4

24

Анна-Микаела Йоан Георгиева

7

1

1

0

2

25

Виктор Александров Александров

7

2

1

0

2

26

Димо Иванов Кабаков

7

1

1

0

2

27

Димитър Каменов Стоянов

7

2

1

0

3

28

Мартин Миленов Люцканов

7

2

0

1

3

29

Мариана Теодорова Илиева

7

2

0

0

2

30

Кристина Светославова Спасова

7

2

0

0

2

31

Теодор Тихомиров Тодоров

7

2

0

0

2

32

Ивана   Красимирова   Иванова

6

3

7

7

17

33

Калина   Ценкова   Ценева

6

7

3

7

17

34

Деян   Теодоров   Станчев

6

3

6

7

16

35

Белослава   Бориславова   Граматикова

6

3

3

7

13

36

Мартин   Йосифов   Иванов

6

3

5

5

13

37

Кристина   Светозарова   Терзиева

6

0

7

2

9

38

Светлин   Емилов   Симеонов

6

2

0

6

8

39

Дея Велиславова Алтънова

6

2

5

1

8

40

Евелина   Крумова   Михайлова

6

2

3

2

7

41

Петър   Данаилов   Диков

6

3

3

1

7

42

Стефани   Петрова   Христова

6

1

0

5

6

43

Асен   Хасан   Насан

6

0

0

6

6

44

Ина   Петкова   Колева

6

0

3

3

6

45

Ванина   Ангелова   Николова

6

0

3

2

5

46

Яна   Ивайлова   Антонова

6

0

3

1

4

47

Емилия   Емилова   Георгиева

6

0

3

1

4

48

Зорница   Александрова   Стефанова

6

0

3

1

4

49

Димитър   Николов   Николов

6

0

3

0

3

50

Еди   Юлиянов   Гагаров

6

0

3

0

3

51

Фади  Ал-Арбид

6

0

0

3

3

52

Елисавета   Севдалинова   Андонова

6

0

3

0

3

53

Йоан   Сашев   Мирчев

6

0

0

2

2

54

Мартин   Захариев   Занев

6

0

0

1

1

55

Кристиян   Радков   Любенов

6

0

0

1

1

56

Йордан   Евгениев   Кожухаров

6

0

0

1

1

57

Никола   Юлиянов   Манушев

6

0

0

1

1

58

Емили   Георгиева   Манова

6

0

0

0

0

59

Никол Росева Танева

6

0

0

0

0

60

Теодора   Здравкова   Стойкова

6

0

0

0

0

61

Алексия   Владиславова   Иванова

6

0

0

0

0

62

Паула   Цветанова   Цветанова

5

7

7

7

21

63

Калина   Радославова   Аврамова

5

6

6

7

19

64

Виктор   Димитров   Димитров

5

7

7

4

18

65

Георги   Бойков   Боянов

5

7

7

4

18

66

Дарина   Деянова   Дилова

5

7

7

4

18

67

Иво   Росенов   Иванов

5

7

7

4

18

68

Стефан   Милков   Паронов

5

7

7

4

18

69

Йоан   Петров   Петков

5

7

7

4

18

70

Кристиян   Красимиров   Соколов

5

7

7

3

17

71

Любослав Цецков Марчовски

5

6

7

4

17

72

Томислав   Каменов   Стоянов

5

6

6.5

4

16.5

73

Богомила   Николаева   Райкова

5

7

7

2

16

74

Калина   Костадинова   Илиева

5

7

2

7

16

75

Валентин   Христов   Георгиев

5

6

7

3

16

76

Веселин   Тодоров   Грозев

5

6

7

1

14

77

Невена   Лъчезарова   Оракова

5

7

0

6

13

78

Добрин   Пламенов   Петров

5

5

7

1

13

79

Мария   Димова   Димова

5

2

6.5

3

11.5

80

Моника   Пламенова   Зафирова

5

5.5

3

3

11.5

81

Анелия   Николаева   Александрова

5

6

1

4

11

82

Виктория   Борисова   Панова

5

3

1

0

4

83

Михаил   Емилов   Стефанов

5

3

0

0

3

84

Мартин   Велизаров   Комитски

4

7

7

7

21

85

Явор   Ивайлов   Гогов

4

5

7

7

19

86

Теодора   Георгиева   Шишкова

4

6

7

4

17

87

Данаил   Стойчев   Рибаров

4

7

7

2

16

88

Йордан   Йорданов   Димитров

4

7

7

2

16

89

Владимир   Венцеславов   Стоянов

4

7

7

2

16

90

Георги   Любомиров   Георгиев

4

6

7

3

16

91

Йоан   Илиянов   Илиев

4

7

7

1

15

92

Камелия   Мартинова   Асенова

4

7

7

1

15

93

Симона   Росенова   Димитрова

4

7

6

1

14

94

Петър   Георгиев   Христов

4

5

7

1

13

95

Алекс   Петров   Христов

4

5

7

1

13

96

Даниел   Стефанов   Бъчваров

4

5

7

1

13

97

Кристиян   Деянов   Макьов

4

5

7

1

13

98

Кристиян   Цветелинов   Динков

4

7

4

1

12

99

Александра Александрова Стефанова

4

5

7

0

12

100

Александър   Венцеславов   Стоянов

4

5

6

1

12

101

Елеонора Пламенова Иванова

4

3

7

1

11

102

Кирил   Григоров   Толев

4

3

7

1

11

103

Михаела   Михайлова   Тодорова

4

5

6

0

11

104

Далия  Ал-Арбид

4

6

3

1

10

105

Христо   Деянов   Макьов

4

5

5

0

10

106

Александър   Любомиров   Цветков

4

3

5

1

9

107

Георги   Димитров   Радков

4

3

6

0

9

108

Наталия   Ивайлова   Чурешка

4

7

0

1

8

109

Теодора   Пеева   Първанова

4

5

2

1

8

110

Елизабет   Бочева   Влахова

4

7

1

0

8

111

Божидара   Георгиева   Георгиева

4

3

3

1

7

112

Йоана   Василева   Йорданова

4

3

3

1

7

113

Валентин   Веселинов   Маринов

4

4

2

1

7

114

Антония   Кирилова   Стоянова

4

5

1

0

6

115

Елиза   Цвяткова   Калеканова

4

2

3

1

6

116

Михаела   Димитрова   Илиева

4

3

1

0

4

117

Катерина   Емилова   Пчелинска

4

2

1

0

3

 

 

 

143  ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ  "ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ" ГР. СОФИЯ

РАЙОН "ПОДУЯНЕ", УЛ. "ТОДОРИНИ КУКЛИ" 9

 тел./факс: 846-51-67, e-mail: ou143@abv.bg

           

LXV НАЦИОНАЛНА ОЛИМПИАДА ПО МАТЕМАТИКА 

ОБЩИНСКИ КРЪГ - 12.12.2015г.

ПРОТОКОЛ НА КЛАСИРАНИТЕ УЧЕНИЦИ

           

№ по ред

Трите имена

КЛАС

брой точки

 

1 зад.

2 зад.

3 зад.

общо

1

София Райнова Крачанова

7

6

7

7

20

2

Калина Александрова Стефанова

7

7

7

5

19

3

Гергана Красимирова Славейкова

7

4

7

7

18

4

Марио Стоев Стоев

7

5

7

4

16

5

Радина Веселинова Стоянова

7

5

7

4

16

6

Ивана   Красимирова   Иванова

6

3

7

7

17

7

Калина   Ценкова   Ценева

6

7

3

7

17

8

Деян   Теодоров   Станчев

6

3

6

7

16

9

Паула   Цветанова   Цветанова

5

7

7

7

21

10

Калина   Радославова   Аврамова

5

6

6

7

19

11

Виктор   Димитров   Димитров

5

7

7

4

18

12

Георги   Бойков   Боянов

5

7

7

4

18

13

Дарина   Деянова   Дилова

5

7

7

4

18

14

Иво   Росенов   Иванов

5

7

7

4

18

15

Стефан   Милков   Паронов

5

7

7

4

18

16

Йоан   Петров   Петков

5

7

7

4

18

17

Кристиян   Красимиров   Соколов

5

7

7

3

17

18

Любослав Цецков Марчовски

5

6

7

4

17

19

Томислав   Каменов   Стоянов

5

6

6.5

4

16.5

20

Богомила   Николаева   Райкова

5

7

7

2

16

21

Калина   Костадинова   Илиева

5

7

2

7

16

22

Валентин   Христов   Георгиев

5

6

7

3

16

23

Мартин   Велизаров   Комитски

4

7

7

7

21

24

Явор   Ивайлов   Гогов

4

5

7

7

19

25

Теодора   Георгиева   Шишкова

4

6

7

4

17

26

Данаил   Стойчев   Рибаров

4

7

7

2

16

27

Йордан   Йорданов   Димитров

4

7

7

2

16

28

Владимир   Венцеславов   Стоянов

4

7

7

2

16

29

Георги   Любомиров   Георгиев

4

6

7

3

16

 

 


 

143 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ” ГР. СОФИЯ

РАЙОН „ПОДУЯНЕ”, УЛ.”ТОДОРИНИ КУКЛИ”№ 9

 

ПРОТОКОЛ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ

от областния кръг на олимпиадата по математика

 

IV клас

Име, презиме, фамилия 

Брой точки 

1

ВладимирВенцеславовСтоянов

9

2

ЙорданЙордановДимитров

9

3

ДанаилСтойчевРибаров

7

4

ТеодораГеоргиеваШишкова

7

5

ГеоргиЛюбомировГеоргиев

6,5

6

МартинВелизаровКомитскии

5

7

ЯворИвайловГогов

4

 

V клас

Име, презиме, фамилия

Брой точки

1

ВикторДимитровДимитров

13

2

КалинаКостадиноваИлиева

13

3

ИвоРосеновИванов

12

4

ПаулаЦветановаЦветанова

11

5

БогомилаНиколаеваРайкова

9

6

ГеоргиБойковБоянов

9

7

КристиянКрасимировСоколов

9

8

ЙоанПетровПетков

8

9

ЛюбославЦецковМарчовски

8

10

СтефанМилковПаронов

8

11

КалинаРадославоваАврамова

6

 

VI клас

Име, презиме, фамилия

Брой точки

1

КалинаЦенковаЦенева

7

2

ДеянТеодоровСтанчев

6

3

ИванаКрасимироваИванова

4