Олимпиада по математика

LXIV НАЦИОНАЛНА ОЛИМПИАДА ПО МАТЕМАТИКА 
15 ДЕКЕМВРИ 2013 ГОД.

ОБЩИНСКИ КРЪГ - 20.12.2014г.

ПРОТОКОЛ НА ЯВИЛИТЕ СЕ УЧЕНИЦИ

4 КЛАС

 

 

 

 

 

 

 

№ по ред

Име, презиме, фамилия

Клас

Получени точки

1 зад.

2 зад.

3 зад.

Общ брой

1

Деан   Руменов   Иванов

4 Г

7

7

7

21

2

Паула   Цветанова   Цветанова

4 Б

4

7

7

18

3

Виктор   Димитров   Димитров

4 В

7

7

3

17

4

Георги   Бойков   Боянов

4 В

7

7

3

17

5

Иво   Росенов   Иванов

4 В

7

7

3

17

6

Йоан   Петров   Петков

4 Г

7

7

3

17

7

Михаил   Емилов   Стефанов

4 Г

6

7

3

16

8

Ралица   Николаева   Радоицова

4 Г

7

2

7

16

9

Кристиян   Красимиров   Соколов

4 А

7

7

0

14

10

Мария   Димова   Димова

4 Б

7

1

5

13

11

Мирослав   Мирославов   Дилов

4 Г

6

7

0

13

12

Богомила   Николаева   Райкова

4 А

7

5

0

12

13

Ивана   Иванова   Нанкова

4 А

7

2

3

12

14

Ася   Яворова   Атанасова

4 А

4

7

0

11

15

Дениз   Гюрай   Шефък

4 Б

4

4

3

11

16

Деяна   Александър   Христова

4 Б

7

1

3

11

17

Мариса   Светославова   Александрова

4 Б

7

1

3

11

18

Емил   Георгиев   Емилов

4 Б

6

1

3

10

19

Невена   Лъчезарова   Оракова

4 В

6

1

3

10

20

Самуил   Христов   Соколов

4 В

6

1

3

10

21

Александрина   Андреева   Котева

4 А

4

1

3

8

22

Веселин   Тодоров   Грозев

4 Б

7

1

0

8

23

Христина   Александрова   Младенова

4 В

7

1

0

8

24

Мартин   Венелинов   Кирилов

4 Г

4

1

3

8

25

Рая   Стефанова   Петкова

4 Г

6

1

0

7

26

Анелия   Николаева   Александрова

4 Б

2

1

1

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LXIV НАЦИОНАЛНА ОЛИМПИАДА ПО МАТЕМАТИКА 

15 ДЕКЕМВРИ 2013 ГОД.

ОБЩИНСКИ КРЪГ - 20.12.2014г.

ПРОТОКОЛ НА ЯВИЛИТЕ СЕ УЧЕНИЦИ

5 КЛАС

№ по ред

Име, презиме, фамилия

Клас

Получени точки

1 зад.

2 зад.

3 зад.

Общ брой

1

Белослава   Бориславова   Граматикова

5 А

7

7

7

21

2

Елисавета   Севдалинова   Андонова

5 В

7

7

7

21

3

Иван   Красимиров   Вълев

5 А

7

7

7

21

4

Асен   Хасан   Насан

5 В

6

6,5

7

19,5

5

Мартин   Йосифов   Иванов

5 Г

5

7

7

19

6

Деян   Теодоров   Станчев

5 В

7

4

7

18

7

Петър   Данаилов   Диков

5 Г

4

5

7

16

8

Александър   Петров   Петров

5 А

4

5

4

13

9

Йордан   Евгениев   Кожухаров

5 Г

7

6

0

13

10

Ивана   Красимирова   Иванова

5 Г

4

5,5

2

11,5

11

Светлин   Емилов   Симеонов

5 А

3

3,5

4,5

11

12

Калина   Ценкова   Ценева

5 Г

4

3

4

11

13

Стефани   Петрова   Христова

5 А

5

3

2

10

14

Сава   Георгиев   Стоянов

5 Б

5

3

1

9

15

Виктория   Викторова   Цветанова

5 А

2,5

3,5

2

8

16

Димитър   Николов   Николов

5 Б

2,5

3

2

7,5

17

Ралица   Хрисимова   Станишелска

5 В

4

3

0

7

18

Виктория   Данкова   Атанасова

5 А

2,5

2

2

6,5

19

Емилия   Емилова   Георгиева

5 Б

2

2,5

1

5,5

20

Виктория   Владиславова   Цветкова

5 В

2

3

0

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LXIV НАЦИОНАЛНА ОЛИМПИАДА ПО МАТЕМАТИКА 
15 ДЕКЕМВРИ 2013 ГОД.

ОБЩИНСКИ КРЪГ - 20.12.2014г.

ПРОТОКОЛ НА ЯВИЛИТЕ СЕ УЧЕНИЦИ

6 КЛАС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ по ред

Трите имена

 

брой точки

 

 

 

 

КЛАС

1 зад.

2 зад.

3 зад.

общо

 

 

 

1

Калина Александрова Стефанова

6 А

7

7

7

21

 

 

 

2

София Райнова Крачанова

6 А

7

4

7

18

 

 

 

3

Радина Веселинова Стоянова

6 Г

3

7

7

17

 

 

 

4

Кристиян Красимиров Гиздов

6 В

2

7

7

16

 

 

 

5

Едмон Едмон Лазаров

6 В

2

7

7

16

 

 

 

6

Гергана Красимирова Славейкова

6 А

4

6

1

11

 

 

 

7

Петър Росев Танев

6 Б

3

7

1

11

 

 

 

8

Йоханес Иванов Борисов

6 Г

2

2

7

11

 

 

 

9

Ивайла Иванова Иванова

6 Б

3

7

0

10

 

 

 

10

Михаела Галинова Добрева

6 Г

3

7

0

10

 

 

 

11

Алекса Александрова Стоилова

6 В

2

6

1

9

 

 

 

12

Димитър Стефанов Бъчваров

6 Б

1

4

0

5

 

 

 

13

Александър Ангелов Ангелов

6 Г

3

1

0

4

 

 

 

14

Кристина Светославова Спасова

6 Б

2

1

0

3

 

 

 

15

Алексис Георгиу Фокас

6 А

1

1

0

2

 

 

 

16

Теодор Тихомиров Тодоров

6 Б

2

0

0

2

 

 

 

17

Даниел Викторов Поптолев

6 В

0

1

0

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LXIV НАЦИОНАЛНА ОЛИМПИАДА ПО МАТЕМАТИКА 
15 ДЕКЕМВРИ 2013 ГОД.

ОБЩИНСКИ КРЪГ - 20.12.2014г.

ПРОТОКОЛ НА ЯВИЛИТЕ СЕ УЧЕНИЦИ

7 КЛАС

 

 

 

 

 

 

№ по ред

Трите имена

КЛАС

брой точки

 

1 зад.

2 зад.

3 зад.

общо

1

Ана Борисова Илиева

7 В

7

7

7

21

2

Виолета Славчева Иванова

7 Б

7

7

7

21

3

Симеон Христов Георгиев

7 Г

7

6

7

20

4

Габриела Константинова Спасова

7 Г

7

7

5

19

5

Иван Марков Бадиков

7 Г

5

6

7

18

6

Теодора Руменова Иванова

7 А

5

7

6

18

7

Димитър Митков Копривленски

7 Г

7

7

3

17

8

Симона Стефанова Василева

7 В

7

5

5

17

9

Лидия Илианова Патронска

7 Г

7

6

3

16

10

Христо Сашев Мирчев

7 Б

6

7

3

16

11

Габриела Иванова Тодорова

7 А

5

7

4

16

12

Александър Руменов Димитров

7 Б

7

5

4

16

13

Цветелина Мирославова Методиева

7 А

7

6

3

16

14

Сияна Руменова Георгиева

7 Г

7

6

3

16

15

Александра Константинова Димитрова

7 А

7

1

7

15

16

Ивайло Николаев Георгиев

7 В

7

4

3

14

17

Николай Стефанов Камушев

7 В

6

5

2

13

18

Поликсени Георгиу Скодрани

7 Г

7

5

1

13

19

Александър Димитров Атмаджов

7 А

5

6

2

13

20

Теослав Бориславов Кирилов

7 А

5

2

6

13

21

Елизабет Пламенова Николова

7 А

6

4

2

12

22

Диана Владимирова Славкова

7 Б

1

7

3

11

23

Даниела Калинова Павлова

7 Б

3

4

4

11

24

Рая Гордианова Дакова

7 Г

5

5

0

10

25

Антонина Димитрова Янкова

7 В

3

4

3

10

26

Стоян Радославов Кънчев

7 Г

2

1

7

10

27

Николета Мирославова Бонева

7 А

5

1

3

9

28

Георги Ивайлов Цветанов

7 Г

3

5

1

9

29

Веселин Иванов Балабанов

7 В

2

1

4

7

30

Иванка Йорданова Христова

7 А

4

0

0

4

31

Мартин Петров Петров

7 В

0

0

0

0

 

 

LXIV НАЦИОНАЛНА ОЛИМПИАДА ПО МАТЕМАТИКА 
20 ДЕКЕМВРИ 2014 ГОД.

ОБЩИНСКИ КРЪГ - 20.12.2014г.

 

ПРОТОКОЛ НА КЛАСИРАНИТЕ УЧЕНИЦИ

4 КЛАС

№ по ред

Трите имена

брой точки

 

1 зад.

2 зад.

3 зад.

общо

1

Деан Руменов Иванов

7

7

7

21

2

Паула Цветанова Цветанова

4

7

7

18

3

Иво Росенов Иванов

7

7

3

17

4

Виктор Димитров Димитров

7

7

3

17

5

Георги Бойков Боянов

7

7

3

17

6

Йоан Петров Петков

7

7

3

17

7

Михаил Емилов Стефанов

6

7

3

16

8

Ралица   Николаева   Радоицова

7

2

7

16

 

ПРОТОКОЛ НА КЛАСИРАНИТЕ УЧЕНИЦИ

5 КЛАС

№ по ред

Трите имена

брой точки

 

1 зад.

2 зад.

3 зад.

общо

1

Белослава   Бориславова   Граматикова

7

7

7

21

2

Иван   Красимиров   Вълев

7

7

7

21

3

Елисавета   Севдалинова   Андонова

7

7

7

21

4

Асен   Хасан   Насан

6

6,5

7

19,5

5

Мартин   Йосифов   Иванов

5

7

7

19

6

Деян   Теодоров   Станчев

7

4

7

18

7

Петър   Данаилов   Диков

4

5

7

16

 

ПРОТОКОЛ НА КЛАСИРАНИТЕ УЧЕНИЦИ

6 КЛАС

№ по ред

Трите имена

 

брой точки

 

КЛАС

1 зад.

2 зад.

3 зад.

общо

1

Калина Александрова Стефанова

6 А

7

7

7

21

2

София Райнова Крачанова

6 А

7

4

7

18

3

Радина Веселинова Стоянова

6 Г

3

7

7

17

4

Кристиян Красимиров Гиздов

6 В

2

7

7

16

5

Едмон Едмон Лазаров

6 В

2

7

7

16

 

ПРОТОКОЛ НА КЛАСИРАНИТЕ УЧЕНИЦИ

7 КЛАС

№ по ред

Трите имена

 

брой точки

КЛАС

1 зад.

2 зад.

3 зад.

общо

1

Ана Борисова Илиева

7 В

7

7

7

21

2

Виолета Славчева Иванова

7 Б

7

7

7

21

3

Симеон Христов Георгиев

7 Г

7

6

7

20

4

Габриела Константинова Спасова

7 Г

7

7

5

19

5

Иван Марков Бадиков

7 Г

5

6

7

18

6

Теодора Руменова Иванова

7 А

5

7

6

18

7

Димитър Митков Копривленски

7 Г

7

7

3

17

8

Симона Стефанова Василева

7 В

7

5

5

17

9

Лидия Илианова Патронска

7 Г

7

6

3

16

10

Христо Сашев Мирчев

7 Б

6

7

3

16

11

Габриела Иванова Тодорова

7 А

5

7

4

16

12

Александър Руменов Димитров

7 Б

7

5

4

16

13

Цветелина Мирославова Методиева

7 А

7

6

3

16

14

Сияна Руменова Георгиева

7 Г

7

6

3

16