Олимпиада по география и икономика

Протокол за явилите се на общински кръг на олимпиада по география и икономика
Първа състезателна група - 5. клас
Училище Име, Презиме, Фамилия Клас Бр. точки
1 143 ОУ Стоян Христов Андреев 96
2 143 ОУ Петя Христова Николова 91
3 143 ОУ Стефан Милков Паронов 88
4 143 ОУ Виктор Димитров Димитров 88
5 143 ОУ Калина Костадинова Илиева 87
6 143 ОУ Камелия Данаилова Петрова 87
7 143 ОУ Любослав Цецков Марчовски 86
8 143 ОУ Мартин Венелинов Кирилов 85
9 143 ОУ Александра Александрова Спасова 84
10 143 ОУ Лия Байчева 83
11 143 ОУ Добрин Пламенов Петров 83
12 143 ОУ Иво Росенов Иванов 82
13 143 ОУ Карина Николаева Николова 81
14 143 ОУ Вяра Стоянова Андонова 81
15 143 ОУ Мария Георгиева Любенова 79
16 143 ОУ Деяна Александър Христова 79
17 143 ОУ Калина Радославова Аврамова 79
18 143 ОУ Антония Тодорова Спасова 79
19 143 ОУ Георги Бойков Боянов 79
20 143 ОУ Дарина Деянова Дилова 79
21 143 ОУ Валентин Христов Георгиев 79
22 143 ОУ Моника Пламенова Зафирова 78
23 143 ОУ Вилиана Данаилова Сърбакова 75
24 143 ОУ Паула Цветанова Цветанова 73
25 143 ОУ Невена Лъчезарова Оракова 72
26 143 ОУ Надежда Божидарова Николова 72
27 143 ОУ Деан Руменов Иванов 72
28 143 ОУ Михаил Емилов Стефанов 71
29 143 ОУ Антония Николаева Панкова 70
30 143 ОУ Божидара Николаева Иванова 66
31 143 ОУ Кристиян Красимиров Соколов 62
32 143 ОУ Томислав Каменов Стоянов 61
33 143 ОУ Богомила Николаева Райкова 58
34 143 ОУ Веселин Тодоров Грозев 52
35 143 ОУ Анелия Николаева Александрова 51
36 143 ОУ Христина Александрова Младенова 46
         

 


Протокол за явилите се на общински кръг на олимпиада по география и икономика
Втора състезателна група - 6. клас
Училище Име, Презиме, Фамилия Клас Бр. точки
1 143 ОУ Елисавета Севдалинова Андонова 84,5
2 143 ОУ Кристина Светозарова Терзиева 82
3 143 ОУ Калина Ценкова Ценева 76
4 143 ОУ Диана Веселин Стоименова 74,5
5 143 ОУ Борис Бориславов Атанасов 74
6 143 ОУ Александър Маринов Борисов 73
7 143 ОУ Христо Иванов Нешев 71
8 143 ОУ Михаел Георгиев Руков 71
9 143 ОУ Евелина Крумова Михайлова 70
10 143 ОУ Александра Данаилова Маринова 70
11 143 ОУ Ина Петкова Колева 70
12 143 ОУ Деян Теодоров Станчев 69
13 143 ОУ Кольо Тодоров Тодоров 68,5
14 143 ОУ Мина Димитрова Радкова 68,5
15 143 ОУ Ники-Мартин Живков Симеонов 67,5
16 143 ОУ Белослава Бориславова Граматикова 67
17 143 ОУ Зорница Александрова Стефанова 67
18 143 ОУ Симона Иванова Манолова 66,5
19 143 ОУ Микаела Благова Москова 65
20 143 ОУ Никола Юлиянов Манушев 64,5
21 143 ОУ Асен Хасан Насан 64
22 143 ОУ Емилия Емилова Георгиева 63,5
23 143 ОУ Виктория Викторова Цветанова 62,5
24 143 ОУ Ясмин Руменова Цветков 62
25 143 ОУ Дея Велиславова Алтънова 60,5
26 143 ОУ Яна Ивайлова Антонова 59,5
27 143 ОУ Димитър Николов Николов 58
28 143 ОУ Виктор Мартинов Николов 57
29 143 ОУ Атанас Юриев Йорданов 57
30 143 ОУ Мартин Йосифов Иванов 55,5
31 143 ОУ Любомир Бойков Стоянов 54,5
32 143 ОУ Емили Георгиева Манова 54
33 143 ОУ Мартин Захариев Занев 54
34 143 ОУ Сава Георгиев Стоянов 54
35 143 ОУ Лъчезар Мартинов Кирилов 50,5
36 143 ОУ Ралица Хрисимова Станишелска 48
37 143 ОУ Теди Лъчезарова Григорова 43,5
         

 


 

Протокол за явилите се на общински кръг на олимпиада по география и икономика
Трета състезателна група - 7. клас
Училище Име, Презиме, Фамилия Клас Бр. точки
1 143 ОУ Йоханес Иванов Борисов 91
2 143 ОУ Димитър Каменов Стоянов 78
3 143 ОУ Теодор Тихомиров Тодоров 69
5 143 ОУ Мартин Миленов Люцканов 65
4 143 ОУ Калоян Веселинов Вукадинов 64
6 143 ОУ Пламен Пламенов Петров 63
7 143 ОУ Марио Стоев Стоев 60
8 143 ОУ Иван Дойчинов Гамов 57
10 143 ОУ Ния Тодорова Бурова 53
9 143 ОУ Даниел Викторов Поптолев 47
         

 


 

Протокол за класирани за областен етап на олимпиада по география и икономика
Първа състезателна група - 5. клас
Училище Име, Презиме, Фамилия Клас Бр. точки
1 143 ОУ Любослав Цецков Марчовски 86
2 143 ОУ Лия Байчева 83
3 143 ОУ Мария Георгиева Любенова 79
4 143 ОУ Вилиана Данаилова Сърбакова 75
5 143 ОУ Антония Николаева Панкова 70
6 143 ОУ Калина Костадинова Илиева 87
7 143 ОУ Карина Николаева Николова 81
8 143 ОУ Деяна Александър Христова 79
9 143 ОУ Калина Радославова Аврамова 79
10 143 ОУ Моника Пламенова Зафирова 78
11 143 ОУ Паула Цветанова Цветанова 73
12 143 ОУ Стефан Милков Паронов 88
13 143 ОУ Виктор Димитров Димитров 88
14 143 ОУ Камелия Данаилова Петрова 87
15 143 ОУ Александра Александрова Спасова 84
16 143 ОУ Иво Росенов Иванов 82
17 143 ОУ Вяра Стоянова Андонова 81
18 143 ОУ Антония Тодорова Спасова 79
19 143 ОУ Георги Бойков Боянов 79
20 143 ОУ Дарина Деянова Дилова 79
21 143 ОУ Невена Лъчезарова Оракова 72
22 143 ОУ Надежда Божидарова Николова 72
23 143 ОУ Стоян Христов Андреев 96
24 143 ОУ Петя Христова Николова 91
25 143 ОУ Мартин Венелинов Кирилов 85
26 143 ОУ Добрин Пламенов Петров 83
27 143 ОУ Валентин Христов Георгиев 79
28 143 ОУ Деан Руменов Иванов 72
29 143 ОУ Михаил Емилов Стефанов 71
         

 


 

Протокол за класирани за областен етап на олимпиада по география и икономика
Втора състезателна група - 6. клас
Училище Име, Презиме, Фамилия Клас Бр. точки
1 143 ОУ Александър Маринов Борисов 73
2 143 ОУ Евелина Крумова Михайлова 70
3 143 ОУ Александра Данаилова Маринова 70
4 143 ОУ Христо Иванов Нешев 71
5 143 ОУ Диана Веселин Стоименова 74,5
6 143 ОУ Михаел Георгиев Руков 71
7 143 ОУ Елисавета Севдалинова Андонова 84,5
8 143 ОУ Кристина Светозарова Терзиева 82
9 143 ОУ Ина Петкова Колева 70
10 143 ОУ Калина Ценкова Ценева 76
11 143 ОУ Борис Бориславов Атанасов 74
         

 


 

 

Протокол за класирани за областен етап на олимпиада по география и икономика
Трета състезателна група - 7. клас
Училище Име, Презиме, Фамилия Клас Бр. точки
1 143 ОУ Йоханес Иванов Борисов 91
2 143 ОУ Димитър Каменов Стоянов 78
         

 


 

 

143 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ” ГР. СОФИЯ

РАЙОН „ПОДУЯНЕ”, УЛ.”ТОДОРИНИ КУКЛИ”№ 9

 

ПРОТОКОЛ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ

от областния етап на олимпиадата по география и икономика – 05.02.2016 г.

V клас

Име, презиме, фамилия

Брой точки

1

Лия Байчева

114

2

Вяра Стоянова Андонова

104

3

Калина Костадинова Илиева

101

4

Мартин Венелинов Кирилов

99

5

Георги Бойков Боянов

92

6

Паула Цветанова Цветанова

90

7

Карина Николаева Николова

83

8

Мария Георгиева Любенова

83

9

Иво Росенов Иванов

75

10

Деяна Александър Христова

69,5

11

Любослав Цецков Марчовски

73

12

Калина Радославова Аврамова

73

13

Добрин Пламенов Петров

71

14

Стефан Милков Паронов

64,5

15

Александра Александрова Спасова

62

16

Моника Пламенова Зафирова

61

17

Михаил Емилов Стефанов

61

18

Камелия Данаилова Петрова

59

19

Надежда Божидарова Николова

40,5

 

 

VI клас 

 

Име, презиме, фамилия

Брой точки

1

Калина Ценкова Ценева

150

2

Елисавета Севдалинова Андонова

133,5

3

Кристина Светозарова Терзиева

127,5

4

Александър Маринов Борисов

130

5

Михаел Георгиев Руков

122

6

Диана Веселин Стоименова

117

7

Борис Бориславов Атанасов

102

8

Александра Данаилова Маринова

89

9

Ина Петкова Колева

58