Олимпиада "Знам и мога"

 

ОЛИМПИАДА „ЗНАМ И МОГА“
Училище: 143 Основно училище "Георги Бенковски Район: Подуяне  
ПРОТОКОЛ - 2
учебна 2016/2017 година
Дата: 28 януари 2017 година
Протокол за класираните за областен кръг на олимпиадата ученици от ІV клас и техните резултати
фиктивен № име презиме фамилия Училище клас брой точки
I   оценител II оценител окончателен бр.точки
1 16 Александър Василев Чакъров 143.ОУ IVВ 37,5 37,5 37,5
2 11 Елена Наскова Шуманова 143.ОУ IVВ 40,0 40,0 40,0
3 12 Катрин Владимирова Церовска 143.ОУ IVВ 38,5 38,5 38,5
4 2 Михаил Бориславов Петров 143.ОУ IVА 46,0 46,0 46,0
5 20 Никола Николаев Тодоров 143.ОУ IVГ 40,5 40,5 40,5
                   

 

                   
ОЛИМПИАДА „ЗНАМ И МОГА“
Училище: 143.Основно училище "Георги Бенковски" Район: Подуяне
ПРОТОКОЛ - 1
учебна 2016/2017 година
Дата: 28 януари 2017 година
Протокол за явилите се на общински кръг на олимпиадата ученици от ІV клас и техните резултати
фиктивен № име презиме фамилия Училище клас брой точки
I   оценител II оценител окончателен брой точки
1 16 Александър Василев Чакъров 143.ОУ IVВ 37,5 37,5 37,5
2 1 Борис Панайотов Филев 143.ОУ IVБ 35,5 35,5 35,5
3 5 Боян Георгиев Стаменов 143.ОУ IVА 22,2 22,2 22,2
4 9 Ванеса Неделчева Замяркова 143.ОУ IVБ 27,0 27,0 27,0
5 8 Диана Владимирова Цекова 143.ОУ IVВ 28,5 28,5 28,5
6 11 Елена Наскова Шуманова 143.ОУ IVВ 40,0 40,0 40,0
7 22 Зорница Радпстинова Далакчиева 143.ОУ IVГ 35,5 35,5 35,5
8 6 Ивайла Иванова Сергиева 143.ОУ IVВ 26,5 26,5 26,5
9 13 Иван Юлиянов Манушев 143.ОУ IVГ 29,0 29,0 29,0
10 14 Иванеса Йорданова Гумнерова 143.ОУ IVГ 30,5 30,5 30,5
11 18 Ивет Ивайлова Кочова 143.ОУ IVГ 27,5 27,5 27,5
12 12 Катрин Владимирова Церовска 143.ОУ IVВ 38,5 38,5 38,5
13 19 Кристиян Христов Христов 143.ОУ IVВ 34,5 34,5 34,5
14 10 Любомир Ивов Методиев 143.ОУ IVА 23,5 23,5 23,5
15 2 Михаил Бориславов Петров 143.ОУ IVА 46,0 46,0 46,0
16 3 Момчил Мирославов Атанасов 143.ОУ IVА 26,5 26,5 26,5
17 4 Никола Стоянов Андонов 143.ОУ IVБ 32,5 32,5 32,5
18 20 Никола Николаев Тодоров 143.ОУ IVГ 40,5 40,5 40,5
19 21 Никола-Алекзандър Панчев Куртев 143.ОУ IVВ 16,8 16,8 16,8
20 7 Паулина Божидарова Велкова 143.ОУ IVБ 31,5 31,5 31,5
21 15 Тони Тодоров Узунов 143.ОУ IVВ 35,5 35,5 35,5
22 17 Цветелина Каменова Димитрова 143.ОУ IVГ 19,5 19,5 19,5