Резултати от общинския кръг на олимпиадата по български език и литература

 

 ПРОТОКОЛ

 

за окончателните резултати от общинския кръг на олимпиадата по  български език и литература, проведен на 08.01.2017 год.

 

V клас

 

 № по ред

Клас

 

 

Име, презиме, фамилия на ученика

Точки

 

Оценка

С думи

С цифри

1

V

Йоан Спасов Любенов

30

Отличен

6,00

2

V

АлександраАлександрова Стефанова

29

Отличен

6,00

3

V

Камелия  Мартинова Асенова

28

Отличен

5,75

4

V

Петър Георгиев Христов

28

Отличен

5,75

5

V

Алекс Петров Христов

27

Отличен

5,50

6

V

Ана-Мария Божидарова Николова

27

Отличен

5,50

7

V

Елеонора Пламенова Христова

27

Отличен

5,50

8

V

Йоана Василева Йорданова

26

Мн. добър

5,25

9

V

Кристина Георгиева Башлиева

26

Мн. добър

5,25

10

V

Явор Ивайлов Гогов

26

Мн. добър

5,25

11

V

Елена Свиленова Христова

25

Мн. добър

5,00

12

V

Елиза Цвяткова Калеканова

25

Мн. добър

5,00

13

V

 Гергана Славчева Такова

24

Мн. добър

5,00

14

V

Йоан Иванов Петков

24

Мн. добър

5,00

15

V

Симона Григорова Велева

24

Мн. добър

5,00

16

V

Христина Христова Николова

24

Мн. добър

5,00

 

ПРОТОКОЛ

на

на учениците от  V клас, класирани за областния кръг на олимпиадата по български език и  литература

 

 

№ по ред

Клас

 

 

Име, презиме, фамилия на ученика

Точки

 

Оценка

С думи

С цифри

1

V

Йоан Спасов Любенов

30

Отличен

6.00

2

V

Александра Александрова Стефанова

29

Отличен

6.00

3

V

Камелия Мартинова Асенова

28

Отличен

5.75

4

V

Петър Георгиев Христов

28

Отличен

5.75

5

V

Алекс Петров Христов

27

Отличен

5.50

6

V

Ана-Мария Божидарова Николова

27

Отличен

5.50

7

V

Елеонора Пламенова Иванова

27

Отличен

5.50

 

ПРОТОКОЛ

 

за окончателните резултати от общинския кръг на олимпиадата по  български език и литература, проведен на 08.01.2017 год.

 

VI клас

 

1

VI

Деяна Александър Христова

29

Отличен

6.00

2

VI

Калина Костадинова Илиева

28

Отличен

5,75

3

VI

Карина Николаева Николова

27

Отличен

5,50

4

VI

Мария Георгиева Любенова

27

Отличен

5,50

5

VI

Антония Тодорова Спасова

27

Отличен

5,50

6

VI

Вяра Стоянова Андонова

27

Отличен

5,50

7

VI

Дарина Деянова Дилова

27

Отличен

5,50

8

VI

Валентин Христов Георгиев

27

Отличен

5,50

9

VI

Никол Николаева Караиванова

27

Отличен

5,50

10

VI

Моника Пламенова Зафирова

26

Мн. добър

5,25

11

VI

Богомила Николаева Райкова

26

Мн. добър

5,25

12

VI

Лия Байчева

26

Мн. добър

5,25      

13

VI

Иво Росенов Иванов

26

Мн. добър

5,25

14

VI

Невена Лъчезарова Оракова

26

Мн. добър

5,25

15

VI

Стефан Милков Паронов

26

Мн. добър

5,25

16

VI

Калина Руменова Алексиева

26

Мн. добър

5,25

17

VI

Петя Христова Николова

26

Мн. добър

5,25

18

VI

Цветелина Руменова Алексиева

25

Мн. добър

5,00

19

VI

Теа Атанасова Петрова

24

Мн. добър

5,00

20

VI

Рая Стефанова Петкова

24

Мн. добър

5,00

21

VI

Ивана Анатолиева Петрова

24

Мн. добър

5,00

22

VI

Божидара Николаева Иванова

24

Мн. добър

5,00

           

 

ПРОТОКОЛ

на

на учениците от VI клас, класирани за областния кръг на

олимпиадата по български език и литература

 

 

№ по ред

Клас

 

 

Име, презиме, фамилия на ученика

Точки

 

Оценка

С думи

С цифри

1

VI

Деяна Александър Христова

29

Отличен

  6.00

2

VI

Калина Костадинова Илиева

28

Отличен

5,75

3

VI

Карина Николаева Николова

27

Отличен

5,50

4

VI

Мария Георгиева Любенова

27

Отличен

5,50

5

VI

Антония Тодорова Спасова

27

Отличен

5,50

6

VI

Вяра Стоянова Андонова

27

Отличен

5,50

7

VI

Дарина Деянова Дилова

27

Отличен

5,50

8

VI

Валентин Христов Георгиев

27

Отличен

5,50

9

VI

Никол Николаева Караиванова

27

Отличен

5,50

                                                                                                       

 

 ПРОТОКОЛ

 

за окончателните резултати от общинския кръг на олимпиадата по български език и литература, проведен на 08.01.2017 год.

 VII клас

№ по ред

Клас

 

 

Име, презиме, фамилия на ученика

Точки

1

VII

Елисавета Севдалинова Андонова

95

2

VII

Кристина Светозарова Терзиева

91

 

3

VII

Белослава Бориславова Граматикова

90

 

4

VII

Диана Веселин Стоименова

90

 

5

VII

Микаела Благова Москова

90

 

6

VII

Емилия Емилова Георгиева

90

 

7

VII

Дея Велиславова Алтънова

90

 

8

VII

Ина Петкова Колева

90

 

9

VII

Калина Ценкова Ценева

90

 

10

VII

Мартин Йосифов Иванов

87

 

11

VII

Ева Емилова Садек

84

 

12

VII

Виктория Данкова Атанасова

83

 

13

VII

Яна Ивайлова Антонова

81

 

14

VII

Емили Георгиева Манова

81

 

15

VII

Поли Георгиева Рендакова

81

 

16

VII

Зорница Александрова Стефанова

78

 

17

VII

Виктория Викторова Цветанова

77

 

18

VII

Евелина Крумова Михайлова

77

 

19

VII

Симона Иванова Манолова

72

 

20

VII

Мина  Димитрова Радкова

69

 

21

VII

Габриела Николаева Георгиева

51

 

22

VII

Александра Данаилова Маринова

49

 

23

VII

Еди Юлиянов Гагаров

49

 

 24

VII

Кристиян Радков Любенов

37

 

25

VII

Даниел Александров Недялков

30

 

 

        

   ПРОТОКОЛ

на

 учениците от VII клас, класирани за областния кръг

на олимпиадата по български език и литература

 

 

№ по ред

Клас

 

 

Име, презиме, фамилия на ученика

Точки

1

VII

Елисавета Севдалинова Андонова

95

2

VII

Кристина Светозарова Терзиева

91

 

3

VII

Белослава Бориславова Граматикова

90

 

4

VII

Диана Веселин Стоименова

90

 

5

VII

Микаела Благова Москова

90

 

6

VII

Емилия Емилова Георгиева

90

 

7

VII

Дея Велиславова Алтънова

90

 

8

VII

Ина Петкова Колева

90

 

9

VII

Калина Ценкова Ценева

90